VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Saimir Pirgu

Tenori Saimir Pirgu flet për rrugëtimin e tij operistik (video)

By | October 16, 2018

SAIMIR PIRGU DHE VIOLETAT E TIJ

By | June 17, 2017

Saimir Pirgu për “Grammy Award”, opera ku këndon ndër pesë të kandiduarat

By | December 7, 2016

(Foto nga përgatitjet) Në orën 19:30 në “Basilica Papale” në Praninë e Papa Françeskut nis koncerti me yjet shqiptare

By | September 3, 2016

Koncert për Nënë Terezën në Vatikan, Saimir Pirgu duet me Rita Orën

By | August 24, 2016

Saimir Pirgu: vendimtare për mua takimi me Pavarotin – Nga kamarier në yll botëror

By | June 8, 2016

Tenori shqiptar me famë botërore Saimir Pirgu dha koncert recital në Merkin Concert Hall në Manhattan – Nga Keze Kozeta Zylo

By | April 12, 2016

Saimir Pirgu me “Il Mio Canto” në SHBA (video)

By | April 7, 2016

(Video) Saimir Pirgu me 9 Prill ne New York me Il Mio Canto

By | March 20, 2016

Tenori Saimir Pirgu i dashuruar me sopranon ruse (fotogaleri)

By | March 16, 2016