VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ava Max

Konstelacionet Shqiptare, diktatori Edi Rama dhe Liria! Nga Elida Buçpapaj

By | February 25, 2020

Konstelacionet Shqiptare, diktatori Edi Rama dhe Liria! Nga Elida Buçpapaj

By | February 24, 2020

Aforizma nga Ava Max (16 shkurt 1994)

By | February 16, 2020

Më 16 shkurt 1994 lindi Ava Max, këngëtare shqiptare amerikane

By | February 16, 2020

VIDEO – Ava Max publikon bashkëpunimin e ri me producentin e njohur Alan Walker

By | December 28, 2019

Këngëtarja shqiptare Ava Max vlerësohet me çmim në MTV EMAs

By | November 6, 2019

Ava, vajza shqiptare nga Saranda që po shkëlqen në SHBA (video)

By | January 28, 2019