VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bebe Rexha

Konstelacionet Shqiptare, diktatori Edi Rama dhe Liria! Nga Elida Buçpapaj

By | February 25, 2020

Konstelacionet Shqiptare, diktatori Edi Rama dhe Liria! Nga Elida Buçpapaj

By | February 24, 2020

“S’do harroj që kam gjak shqiptari, jemi djemtë dhe vajzat e Nënë Terezës”, Bebe Rexha në Bubq

By | December 2, 2019

VIDEO – Bebe Rexha: Do shkoj në Shqipëri të kujdesem vetë që paratë të shkojnë aty ku ka nevojë

By | November 28, 2019

“Hajde ta vallzojna vallen e Rugovës”, Bebe Rexha e “djeg” me këngë shqiptare (video)

By | July 25, 2019

Suksesi i këngëtareve shqiptare – Dua Lipa dhe Bebe Rexha nominohen për herë të parë në Grammy

By | February 9, 2019

Bebe Rexha nuk duron më: “Burri im i ardhshëm, eja më gjej sa më shpejt!”

By | January 2, 2019

Dy këngëtaret shqiptare nominohen për çmimet “Grammy”

By | December 7, 2018

Bebe Rexha shënon hisorinë, prej 1 viti kryeson Billboard Hot 100 (video)

By | October 27, 2018

“American Music Awards” pushtohet nga tri shqiptare

By | October 9, 2018

Ja fituesit e MTV Video Music Awards, mes tyre edhe Rita Ora

By | August 22, 2018

“Ka diçka në ujin e shqiptarëve. Ne jemi të fortë”. Bebe Rexha flet me krenari për Shqipërinë

By | June 17, 2018

“Meant to Be” e Bebe Rexhes certifikohet platin në SHBA

By | February 22, 2018

Bebe Rexha: Faleminderit Monika Kryemadhi që nuk pranon barrierat!

By | December 23, 2017

Bebe Rexha në top 100 artistët e vitit nga Billboard

By | December 24, 2016

Bebe Rexha ylli i mbrëmjes se MTV EMA, shqiptarja mahnit në skenë

By | November 7, 2016

Bebe Rexha sot prezantuese e ceremonisë së MTV EMA

By | November 6, 2016

Fotogaleri – Koncerti i Bebe Rexhës në Tiranë

By | September 10, 2016

Bebe Rexha e përlotur i falënderon shqiptarët, tregon se është Dibrane

By | September 10, 2016

Bebe Rexha zbret në Tiranë – fansat e presin me lule (foto)

By | September 8, 2016

The Sunday Times: Bebe Rexha, tekstshkruesja e hiteve

By | July 3, 2016

Bebe Rexha elektrizoi publikun me ‘Hey Mama’ (video)

By | April 11, 2016