VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Tedi Papavrami

Konstelacionet Shqiptare, diktatori Edi Rama dhe Liria! Nga Elida Buçpapaj

By | February 25, 2020

Konstelacionet Shqiptare, diktatori Edi Rama dhe Liria! Nga Elida Buçpapaj

By | February 24, 2020

Publikohen dokumentet e panjohura të vitit 1986, Papavramët: Qëndrimi ynë në Francë, vepër e shëmtuar

By | August 23, 2017

(Video-Foto) Përurohet “Liceu Artistik”: Nga dyert e tij do të vijojnë të dalin Inva Mula, Sajmir Pirgu, Tedi Papavrami apo Ermonela Jaho të rinj

By | October 29, 2016