VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Jeremy Hunt

Anulohet një takim i zyrtarëve të lartë britanikë dhe amerikanë

By | July 10, 2019

Konflikti midis SHBA dhe Iranit “mund të shpërthejë rastësisht”

By | May 13, 2019

Britania paralajmëron Rusinë: Po luani shah diplomatik

By | January 4, 2019

Britania do të bëjë thirrje për më shumë sanksione kundër Rusisë

By | August 21, 2018