VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: marrëveshja bërthamore

SHBA: Irani po lëviz drejt bisedimeve për programin bërthamor

By | September 6, 2019

Trump: Lufta nënkupton fundin e Iranit

By | May 20, 2019

Konflikti midis SHBA dhe Iranit “mund të shpërthejë rastësisht”

By | May 13, 2019

Trump nënshkruan dekretin për sanksionet ndaj Iranit

By | May 9, 2019

Dorëhiqet ndihmëssekretari amerikan i Shtetit për Evropën, Wess Mitchell

By | January 22, 2019