VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dysheme

Këndi i humorit: Një bionde po drejtonte makinën dhe shtypi 4 këmbësorë

By | October 1, 2019

Këndi i humorit: Një grua shkon te mjeku dhe i thotë

By | August 21, 2019

Këndi i humorit: Një vjedhës vodhi një bankë, i mori të gjitha paratë dhe u bë gati të ikë

By | October 5, 2018

Hiqni këpucët sa hyni në shtëpi, ja arsyeja befasuese!

By | May 23, 2018