VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Pandeli Majko

Mungon opozita, por plas sherri brenda maxhorancës. Majko përplas karrigen e ik nga votimi

By | April 5, 2018

Majko takon shqiptarët e Gjermanisë: Arsimimi në gjuhën shqipe objektivi ynë

By | February 27, 2018

Nxënësi shqiptar me bluzën e “Shqipërisë së Madhe”, Majko jep ‘sqarime’

By | February 21, 2018

Këshill i përbashkët Shqipëri-Kosovë për arsimin në diasporë

By | February 14, 2018

Takim i ministrit të Diasporës Majko në Uster – Fotoreportazh nga ARDIAN MURRAJ

By | February 12, 2018

Takim me ministrat e Diasporës së Shqipërisë dhe të Kosovës z. Pandeli Majko dhe z.Dritan Gashi – Nga Keze Kozeta Zylo

By | February 5, 2018

KUR FLITET PËR DIASPORËN – Nga Frank Shkreli

By | January 26, 2018

Fotogaleri: “Gjaku nuk bëhet ujë”, Majko takon shqiptarët e Ukrainës

By | January 15, 2018

Në Prishtinë po luhet një politikë e cila po shkon drejt absurdit – Nga PANDELI MAJKO

By | December 30, 2017

Intervista – Majko: FBI do arrestojë politikanë, Tahiri na vuri në pozitë të vështirë

By | December 2, 2017

Majko pritet me ovacione në Prishtinë: Me 1 Janar 2018 t’i hapim kufijtë Kosovë-Shqipëri (video)

By | November 26, 2017

Majko: Për diasporën do të nënshkruhen marrëveshje Shqipëri-Kosovë

By | November 13, 2017

Majko për shitblerjen e votës: Krimi na zgjedh ne, më kanë thënë edhe mua pi kafe me filanin

By | October 13, 2017

Majko porosi Metës: Duhet t’i lësh menjanë “bombat” dhe LSI në “fatin” e vet politik

By | June 18, 2017

MAJKO: KONFLIKTET E PRONËSISË I SOLLËN SHQIPËRISË RRETH 8000 TË VRARË NË 22 VITE – JA KAOSI NË ÇËSHTJEN E PRONËS

By | May 9, 2017

Majko: “Republika e Re” po ngre ndarje të cilat nxisin konfliktin dhe dhunën në një drejtim të panjohur për vendin

By | May 8, 2017

Majko poston foto me kallashnikov: Më mirë marrëveshje pa nder se…

By | May 3, 2017

Ngjalli reagime – Zhduket nga “Facebook” fotoja me dy gishta e djalit të Pandeli Majkos

By | February 23, 2017

Intervista – Majko: Me akuzat le të merret Prokurori i Përgjithshëm

By | February 1, 2017

Majko-Nikoliçit: Shqiptarët janë më të aftë në luftë se në paqe

By | January 15, 2017

Majko: Rasti Haradinaj i kthen në vitin zero marrëdhëniet shqiptaro-serbe

By | January 5, 2017

Majko jep alarmin: Kanabisi, lirimi i kriminelëve e gjyqtarët biznesmenë po na mbysin

By | December 10, 2016

Majko: “Ngrohtësia” e Beogradit për Tiranën e ka një hile”

By | October 10, 2016

Majko: Për kanabisin kemi dhe ne faj. Ambasadorët nuk do lënë politikanët ta marrin më qafë këtë vend!

By | October 8, 2016