VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kamp refugjatësh

“600 mijë refugjatë në Shqipëri”, Majko lëshon alarmin: Situatë shpërthyese, duhen bërë mirë llogaritë

By | June 20, 2018

Dokument – Rama sot e mohoi, por edhe “Der Spiegel” konfirmon kampet e refugjatëve nga BE në Shqipëri

By | June 13, 2018

Iranianët arrijnë si turistë dhe kërkojnë azil në Beograd

By | April 13, 2018

Papa Françesku sot mes refugjatëve në Lesbos

By | April 16, 2016