VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lideri

Pse liderët na tradhëtojnë rrugës së pushtetit? – Nga Pandeli Majko

By | February 25, 2019

Puigdemont thotë se është i hapur për një takim me Rajoy

By | December 22, 2017

Opozita ukrainase kërkon lirimin e Saakashvilit dhe shkarkimin e presidentit Poroshenko

By | December 10, 2017

Puigdemont u bën thirrje separatistëve katalanas për unifikim

By | November 4, 2017

HOROSKOPI E SHTUNË 28 TETOR 2017

By | October 28, 2017

LIDERI QË NUK E NGATËRROI ASNJËHERË ‘LËVIZJEN’ ME ‘AKSIONIN’ – Nga Sinan KAMBERAJ

By | June 30, 2017