VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kastriot Çipi

Nis boshatisja e Teatrit Kombëtar, aktorëve u ndalohet hyrja. Regjisori Edmond Budina qëndron përballë derës kryesore

By | July 19, 2019

Çipi: Faleminderit Pandeli Majko! Të paktën ti nuk u bëre viç për lëkurë!

By | July 6, 2018

Regjisori, letër Majkos që refuzoi Ramën dy herë: Dil sot kundër kryetarit dhe mbro Teatrin

By | July 5, 2018

PETICIONI – Nga Roza Anagnosti, Bujar Asqeriu e Gulielm Radoja, emrat e 125 artistëve që janë kundër shembjes së Teatrit

By | July 5, 2018

“Nesër vendimi për shembjen e Teatrit Kombëtar”, artistët thirrje për bashkim para vendimit

By | April 25, 2018