VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Opozita e bashkuar

“Ejani me familjet”, Basha thirrje shqiptarëve për protestën e sotme. Nxjerr këtë video

By | July 8, 2019

Deputeti publikon SMS-të: Rilindja në alarm, shikoni ç’po ndodh në minutat e fundit me votimet

By | June 30, 2019

Sot protesta e nëntë, opozita sërish në rrugë për të kërkuar largimin e kryeministrit Rama

By | June 21, 2019

LIVE/Orë pas ore – Protesta e shtatë e opozitës. Sahit Dollapi në krye të tubimit, një muaj pas përplasjes me policinë

By | June 2, 2019

Sot protesta e shtatë e opozitës, mesazhi për ish-deputetët dhe detaje të tjera

By | June 2, 2019

Deutsche Welle – Tiranё: Protesta e gjashtё kombёtare e opozitёs kundёr qeverisё

By | May 26, 2019

Marshimi i opozitës, protestuesit 9.7 kilometra në këmbë (video)

By | May 14, 2019

Seancë plenare dhe protestë, 800 forca policie para Parlamentit

By | March 5, 2019

Opozita ndryshon strategji, protestë sa herë mblidhet Kuvendi

By | February 27, 2019

LIVE – Protesta, deputetët i dorëzojnë publikisht mandatet: Rama ik! (videot)

By | February 21, 2019

Deklarata e opozitës së Bashkuar: Nuk ka skenar dhune

By | February 20, 2019

LIVE/ Nis protesta e opozitës, Basha u bashkohet qytetarëve (videot)

By | February 16, 2019

Kuvendi i Kosovës rrëzon Qeverinë Mustafa – vendi kalon në zgjedhje

By | May 10, 2017

Ndërkombëtarët: Nuk ka shkelje në shënimin e kufirit Kosovë – Mali i Zi. Opozita e Bashkuar: Kjo ishte porosia e Presidentes

By | March 30, 2016

Opozita mban tubim me përkrahësit, bën thirrje për pjesëmarrje në protestë

By | March 19, 2016

Kosovë – Opozita në protestë mbarëpopullore më 17 shkurt

By | January 22, 2016

Kuvendi i Kosovës – Opozita do ta bllokojë Specialen

By | January 19, 2016

Isë e Hashim, reflektoni para orës 12.00, më pas akrepat e orës për ju numërohen mbrapsht! – Nga FLORIM ZEQA

By | January 8, 2016

Opozita protestoi edhe në Prizren kundër marrëveshjeve

By | December 19, 2015

Një ditë para protestës, prurje të mëdha në pikën kufitare me Maqedoninë

By | November 27, 2015

Emri i Peticionit është “Kosova Republikë e Pavarur” – Nga ALBULENA HAXHIU

By | November 26, 2015

Kosovë: Opozita më 28 nëntor paralajmëron tubim antiqeveritar

By | November 16, 2015