VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: seancë plenare

Kosovë, një ushtrim i pandershëm demokracie – Nga BESNIK MUSTAFAJ

By | March 27, 2020

PD mblodhi Këshillin e Kryetarëve, del me thirrje për qytetarët, jep njoftimin e rëndësishëm

By | March 23, 2019

Të enjten seanca në Kuvend, opozita merr vendimin: Ja çfarë do bëjmë

By | March 19, 2019

Seancë plenare dhe protestë, 800 forca policie para Parlamentit

By | March 5, 2019

Mbi 90% e marrëveshjeve me Kosovën “nuk janë zbatuar nga Serbia”

By | October 17, 2018

Rezolutë: Parlamenti Evropian fton pesë vendet BE-së që ta njohin Kosovën

By | June 14, 2017