VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ndikimi rus

“Mini-Shengeni”, si derë për Rusinë dhe Kinën në Ballkan

By | November 21, 2019

Shefi i CIA-s: Kina, një kërcënim po aq i madh për SHBA-në sa dhe Rusia

By | January 30, 2018

Intervista – Ben Cardin: E kemi lënë Ballkanin Perëndimor në duar të Rusisë

By | January 19, 2018

Pas deklaratës në “The Telegraph”, mediat ruse: Rama është i gatshëm të japë dorëheqjen…

By | February 24, 2017