VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ratko Mlladiç

25 vjet pas Srebrenicës: Si e humbi bota “oreksin”, për të hetuar krimet e luftës – Nga Julian Borger

By | July 12, 2020

Të bësh pazare me Vuçiçin, është njëlloj si të bëje me Millosheviçin – Nga HYSEN ARAPI

By | July 11, 2020

Sot varrosen edhe 9 viktima të gjenocidit të Srebrenicës

By | July 11, 2020

Mostar, “kërcim i heshtur” në kujtim të viktimave të gjenocidit të Srebrenicës

By | July 11, 2018

Apologjia ruse dhe serbe për kasapin e Bosnjës – Nga SHABAN MURATI

By | November 27, 2017

Drejtësia mbi krimin! – Nga Mimoza Dajçi

By | November 23, 2017

Mlladiçi nxirret me zor nga salla në momentin kur po lexohej verdikti (video)

By | November 22, 2017

Incident para ndërtesës së Gjykatës në Hagë në prag të vendimit për Mlladiçin

By | November 22, 2017

Ceremoni përkujtimore për viktimat e gjenocidit në Srebrenicë

By | July 11, 2017

Hagë, fjalët përmbyllëse në gjykimin e Ratko Mlladiçit

By | December 5, 2016

Debate të forta për Srebrenicën në Serbi

By | July 9, 2015