VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Xhevdet Mazrekaj

Në vend të urimit: Për një “Bota Sot” të dikurshme….! – Nga AGRON SHABANI

By | June 28, 2019

(Video) Mos ta harrojmë Hysen Tërpezën: Zürich 1997: Hysen Tërpeza: Nga këtu kërkoj Bashkim Kombëtar!

By | May 11, 2019

Xhavit Haliti: Xhevdet Mazrekaj zgjedh ose po të vrasim ty ose redaktorët e tu Abdi Baleta, Skender Buçpapaj, Elida Buçpapaj, Teki Dervishi, Mero Baze etj

By | May 10, 2019

Blick: Jeton L. i dërgoi një paketë me bombë Xhevdet Mazrekajt, Xhevdet Mazrekaj (58) beson në sulm terrorist të kundërshtarëve politik

By | October 12, 2017

Jeton L. (41) schickte Xhevdet Mazrekaj (58) eine Paketbombe: Opfer glaubt an Kosovo-Komplott

By | October 12, 2017

Kush çon në një redaksi gazete bomba me vra gazetarë, është vrasës dhe kriminel! Po ju si mendoni? – Nga Elida Buçpapaj

By | October 12, 2017

Blick: Jeton L. i dërgoi një paketë me bombë Xhevdet Mazrekajt, viktima beson në një komplot të shërbimeve sekrete të kundërshtarëve politikë

By | August 17, 2017

“Blick”: Granata te “Bota sot” erdhi me postë, ja sa të vdekur do kishte nëse do të shpërthente

By | August 17, 2017

Aktakuzë kundër një shqiptari për sulmin me bombë ndaj “Bota sot”, paketa nga Oerlikon kishte një granatë të markës ruse

By | July 3, 2017