VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Arrestim

1908 – Dervish Hima u arrestua sepse gjatë një fjalimi tha se shqiptarët dhe turqit janë dy popuj të ndryshëm

By | April 22, 2020

Arrestohet biznesmeni më i pasur i Kroacisë

By | November 9, 2017

Arrestohet gazetari Kastriot Myftaraj, bëri thirrje për vrasje të Vlahutin

By | May 10, 2017

Greqi/Arrestohet një nga femrat terroriste më të kërkuara

By | January 5, 2017

Romana Vlahutin: “në Shqipëri do të arrestohen peshqit e mëdhenj. Kjo mund të ndodhë pas 1 viti, apo 5 viteve, por do ndodhë

By | December 16, 2016

(Foto) Policia iraniane ka arrestuar tetë modele pa shami – a mbahen dot këto bukuri nën hekura ?

By | May 17, 2016