VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Krimet e Rënda

Dëshmia në seancë- Tahiri zbuloi shkresën sekrete për ministren Kodheli

By | September 10, 2019

Sot pretenca për dënimin e ish-ministrit, Saimir Tahiri te Krimet e Rënda

By | September 10, 2019

Dosja “339”- Mijëra orë përgjime e filmime për trafikun e drogës, 12 të pandehur. Caktohet gjyqtari (emri)

By | June 3, 2019

Rihapet pas 25 vitesh dosja e “Masakrës së Peshkëpisë”, Krimet e Rënda marrin në pyetje Fredi Bejlerin

By | May 22, 2019

U akuza si bashkëpunëtor i Sigurimit, reagon prokurori Bujar Sheshi

By | January 26, 2019

Zëri i Amerikës: Çështja Shullazi trazon Krimet e Rënda

By | September 21, 2018

Saimir Tahiri sërish në “arrest shtëpie”

By | May 15, 2018

Cilat janë provat e reja që detyruan Prokurorinë të kërkonte prangosjen e ish-ministrit Tahiri

By | May 12, 2018

Tahiri “qytetar i thjeshtë”, reagon Prokuroria e Krimeve të Rënda për ish-ministrin

By | May 3, 2018

FOTOGALERI – Puthje e përqafime, si e pritën Tahirin në Kuvend

By | April 19, 2018

Shpallen në kërkim 3 ish-drejtues policie për “kultivim e trafikim drogash” dhe “grup i organizuar kriminal”

By | November 23, 2017

Nga skafi te makinat dhe bizneset, gjithë pasuria që iu sekuestrohet vëllezërve Habilaj në Vlorë

By | October 22, 2017

Prokurori lexon kërkesën: Pse u bindëm se Tahiri kishte lidhje me Habilajt

By | October 20, 2017

Këto janë familjet mafioze siciliane që prisnin kanabisin shqiptar

By | June 10, 2017

Lirohet biznesmeni Ilir Karçini, porositi vrasjen e konkurentit Piro Bare

By | August 3, 2016

Apeli i Krimeve të Rënda e lë në burg Emiljano Shullazin

By | May 5, 2016

Koni e Kule: Nuk e njohim dhe nuk e dimë Shullazin

By | April 28, 2016

DOSJA E PLOTË E ARBEN FRROKUT – I ARRATISURI I DËNUAR ME BURGIM TË PËRJETSHËM

By | July 1, 2015