VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Jaeld Çela

Del dëshmia e polices që udhëtoi me Habilajt: Kishte një marrëdhënie speciale me …

By | September 10, 2019

Prokuroria kërkon 12 vjet burg për ish ministrin e brendshëm Saimir Tahiri si bashkëpunëtor në trafikim narkotikësh

By | September 10, 2019

Sot pretenca për dënimin e ish-ministrit, Saimir Tahiri te Krimet e Rënda

By | September 10, 2019

Çështja Habilaj – Edhe nga arratia lëshon prokurorë për avokatin, ish-drejtori i Policisë së Vlorës kërkon mbylljen e hetimit

By | September 16, 2018

Dosja Habilaj – Zbulohet përfshirja e zyrtarëve të policisë në trafikun e drogës. Rolet e Çelës, Kohilës dhe Bodes

By | June 15, 2018

Bie dhe SHISH në duart e Ramës – pas largimit të Ajazit, drejtorët që shkarkohen dhe cilët emërohen (emrat)

By | April 6, 2018

Prokuroria letërporosi në Athinë për dosjen “Habilaj-Tahiri”

By | February 6, 2018

Lëvizjet e fundit jashtë vendit të 3 ish-zyrtarëve, ja kur u larguan nga Shqipëria

By | November 26, 2017

Shpallen në kërkim 3 ish-drejtues policie për “kultivim e trafikim drogash” dhe “grup i organizuar kriminal”

By | November 23, 2017

Urdhër-arrestet për ish-zyrtarët në arrati, nis hetimi për dekonspirim të operacionit

By | November 23, 2017