VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Artan Habilaj

‘Drini i madh’ dhe ‘Shoku Xhemal’! Publikohen bisedat mes Habilajve dhe babait të Saimir Tahirit

By | October 28, 2019

Dëshmia e policit: Saimir Tahiri më telefonoi, i ishte prishur skafi

By | September 10, 2019

Dosja e Saimir Tahirit – Ja çfarë u vendos sot për hetimin e ish-ministrit të Brendshëm

By | October 15, 2018

Saimir Tahiri sërish në “arrest shtëpie”

By | May 15, 2018

Zbardhen të dhënat nga TIMS, Gjebrea dhe Tahiri erdhën nga Greqia me “Audin” e Habilajve

By | November 24, 2017

Çështja Tahiri, Këshilli mblidhet sërish nesër

By | October 20, 2017

“Jam biznesmen, jo trafikant”, si i justifikonte Habilaj akuzat e PD-së më 2015. Lidhja me Saimir Tahirin

By | October 17, 2017