VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Heather Nauert

Heather Nauert tërhiqet nga shqyrtimi i ofertës për ambasadore në OKB

By | February 17, 2019

Zëdhënësja e DASH-it konsiderohet e denjë si ambasadore e SHBA-së në OKB

By | November 2, 2018

SEKRETARI AMERIKAN I SHTETIT MICHAEL POMPEO THEKSON RËNDËSINË E LIDHJEVE TRANSATLANTIKE – Nga Frank Shkreli

By | September 26, 2018

Trump: SHBA ndërpret dhënien e 230 milionë dollarëve në vit për Sirinë

By | August 19, 2018

DASH, kundër marrjes së amerikanëve në pyetje nga Rusia

By | July 19, 2018

SHBA dënon Sirinë për njohjen e Abkhazisë dhe Osetisë Jugore

By | May 30, 2018

SHBA dënojnë ngjarjet e së hënës në Mitrovicë

By | March 28, 2018

SHBA, thirrje Kosovës të mos e prekë Gjykatën e Posaçme

By | December 30, 2017

Sanksionohen kompanitë ruse në SHBA

By | October 27, 2017

SHBA: Do të tërhiqemi nga UNESCO

By | October 12, 2017

SHBA: Rusia t’i gjejë ideologët e vrasjes së gazetares Politkovskaya

By | October 7, 2017

SHBA thirrje Mianmarit që gazetarëve t’u mundësojë raportim të lirë

By | September 8, 2017

SHBA: Bota mbështet përpjekjet për të vënë nën kontroll Phenianin

By | August 10, 2017