VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zgjidhja

Kokëdhima: Qoftë dhe me luftë, qytetarët të marrin në dorë fatin e vendit

By | September 30, 2017

Akuza e Kokëdhimës: Kanabisin e bënë zyrtarët e lartë

By | May 10, 2017

Kokëdhima sfidon Ramën: Dua të bëhem kryeministër

By | May 6, 2017

Kokëdhima: “Zgjidhja” do të kthehet në parti politike

By | April 21, 2017

Intervista – Kokëdhima: Nuk mund ta qeverisë vendin një parti pa demokraci të brendshme si PS-ja

By | April 15, 2017

Pas ‘Qeverisë së Besimit’ të Metës, Basha ‘kokë më kokë’ me Kokëdhimën

By | April 8, 2017

HOROSKOPI – 19 KORRIK 2015

By | July 19, 2015