VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Revolta

SHKODRA NUK ËSHTË THJESHT BANKË POR DJEP I QYTETËRIMIT TË HERSHËM SHQIPTAR! – Nga MERITA BEKTESHI URBANO

By | August 19, 2019

Koço Kokëdhima: Populli në këmbë nëse ngrihen kampet e refugjatëve në Shqipëri

By | June 24, 2018

Në përvjetorin e Revoltës së Spaçit dhe Qafë-Barit – EDHE PADURIMI ISHTE BËRË I PADURUESHËM… Nga VISAR ZHITI

By | May 22, 2017

REVOLTA E SPAÇIT DHE E QAFË BARIT PËRKUJTOHEN NË VATËR – Nga Frank Shkreli

By | May 20, 2017

21 Maj 1973 – Revolta e Burgut të Spaçit – Si u shkrinë me gëlqere eshtrat e 400 ish të burgosurve politikë Nga Agim Musta

By | May 16, 2017

Fred Abrahams: 1997 nisi me poshtërimin e Tritan Shehut në Lushnje

By | December 7, 2015