VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: QKUK

Tre persona po trajtohen në QKUK me dyshimet për koronavirus, njëri është nga Kina

By | February 26, 2020

Rritet numri i braktisjes së foshnjave në QKUK

By | November 6, 2019

Në QKUK kryhet një operacion i rrallë

By | April 16, 2019

Hipokrizia qeveritare dhe “hipokratët” shëndetësorë! – Nga FLORIM ZEQA

By | August 10, 2015