VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: anëtarësimi

Më 4 prill 1949 lindi NATO, North Atlantic Treaty Organisation

By | April 4, 2020

Kosova në betejë me Serbinë për INTERPOL

By | June 19, 2019

10 vite në NATO, ambasada e SHBA-ve në Tiranë ka një mesazh për shqiptarët (video)

By | March 24, 2019

Të huajt nuk investojnë në Shqipëri: Zero financime Kina, “thërrime” BE-ja

By | February 15, 2019

Ngrihet flamuri i NATO-s para Qeverisë në Shkup

By | February 12, 2019

A po i vjen fundi zgjerimit të NATO-s?

By | February 7, 2019

Daçiq: Kosova dhe anëtarësimi në BE prioritetet kryesore të Serbisë

By | January 14, 2019

Media britanike zbulon prapaskenat: Si u mor vendimi për negociatat me Shqipërinë

By | June 28, 2018

Mediat serbe: ‘11 pikat’ e planit të SHBA shuajnë shpresat e Serbisë për Kosovën

By | May 12, 2018

Zyrtari britanik: Ballkani në BE dhe NATO, shmang ndikimet nga Rusia

By | March 29, 2018

Haradinaj kërkon shtyrjen e votimit për pranimin e Kosovës në INTERPOL

By | September 21, 2017

Tusk: Serbia në BE, vetëm pasi të ketë përfunduar dialogun me Kosovën

By | July 15, 2017

SHBA: Senati do të votojë javën e ardhshme për anëtarësimin e Malit të Zi në NATO

By | March 24, 2017

Kosova anëtarësohet në Organizatën Botërore të Doganave

By | March 3, 2017

Kosova dhe Serbia lobojnë fuqishëm para votimit për anëtarësim në UNESCO

By | November 5, 2015