VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mitrovica

Çakori dhe Mitrovica – Nga Dilaver Goxhaj

By | February 23, 2019

Mitrovica, qyteti i ndarë ku dhe një shkëndijë mund të ndezë zjarr

By | February 17, 2019

A JIPET MITROVICA PËR NJË KARRIKË?! – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | June 10, 2018

Babai shqiptar njofton vdekjen e djalit në “Facebook”, mjekët e shpëtojnë gjatë operacionit

By | June 4, 2018

Kosovë, kërcënohet gazetari Musa Mustafa

By | April 12, 2017

Video/ Historia e murit në Mitrovicë – plani ekzistonte prej kohësh

By | December 9, 2016

Muri, fund i iluzioneve për bashkim! – Nga Florim Zeqa

By | December 9, 2016

Vlorë – Antiterrori arreston të riun nga Kosova

By | August 18, 2016

FLLUSKA E SAPUNIT E EDITËS E SHNDËRRUAR NË AKULLNAJË! – Nga FLORIM ZEQA

By | June 21, 2015

GAZETA E VJENËS NEUE FREIE PRESSE 104 VJET MË PARË PËR ISA BOLETININ:TURQIT DËSHTUAN PËR TË DOBËSUAR FUQINË E TIJ – MJAFTONTE NJË SHENJË E TIJ QË SHQIPTARËT TË RRËMBENIN ARMËT

By | June 20, 2015