VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: AT ZEF PLLUMI

At Zef Pllumi: Tiranët do t’desin nji ditë e ti duhet të jetojsh vetëm sa me tregue: kush të teprojë le të kallzojë!

By | August 29, 2019

AT ZEF PLLUMI: KRENARIA E SHKRELIT DHE NDERI I KOMBIT – Të Punojmë për Progresin Kombëtar – Në 95-vjetorin e lindjes – Nga Frank Shkreli

By | August 29, 2019

Ndahet nga jeta Shyqyri Çoku, ish-hetuesi dhe torturuesi i At Zef Pllumit në komunizëm

By | August 29, 2018

45-VJETORI I REVOLTËS ANTI-KOMUNISTE NË SPAÇ – Nga Frank Shkreli

By | May 23, 2018

Momenti kur arrestohet At Zef Pllumi në bjeshkët e Nikçit (foto)

By | September 24, 2017

A po bëhet feja e shqiptarit bakllava turke e hurma arabe? – Nga Gani MEHMETAJ

By | June 2, 2017

LAMSHI I PAZGJIDHUN I POLITIKËS SHQIPTARE Nga ÁT ZEF PLLUMI, OFM (1924-2007)

By | December 27, 2016

Për krimet e komunizmit nuk ndodhi Nuremberg, viktimat e tij u shenjtëruan Entela Safeti KASI

By | November 16, 2016

Arben Derhemi e “ringjall” At Zef Pllumin

By | September 29, 2016

At Zef Pllumi më 2005: Ky popull, edhe me i shtie opangën në gojë, s’bërtet (Intervistë)

By | September 27, 2016

Nente vjet qe At Zef Pllumi nuk eshte ma midis nesh! Nga Lida Fabian MIRAJ

By | September 26, 2016

Atentatet ndaj Panteonit – Nga Skënder Buçpapaj

By | August 28, 2016

Këneta e Bedenit si u tha nga të burgosurit, mes tyre 29 priftërinj – Nga Kastriot Dervishi

By | March 27, 2016

Intervista – Shyqyri Çoku: Nuk e torturova At Zef Pllumin, i kthej të gjitha medaljet midis Parlamentit

By | December 18, 2015

Ndjesa nuk ju mjafton zoti Kryeministër! – Nga Elida Buçpapaj

By | December 17, 2015

Rama- Berishës: Ti e bëre veteran torturuesin e At Zef Pllumit, ja dokumentet

By | December 16, 2015

Vendi që dekoron edhe viktimën, edhe xhelatin!! – Esé nga REZART PALLUQI

By | December 5, 2015

AT ZEF PLLUMI “RRNO VETEM PER ME TREGUE” DESHMI PER MASAKREN E TIVARIT

By | June 13, 2015