VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kanabis

Këto janë familjet mafioze siciliane që prisnin kanabisin shqiptar

By | June 10, 2017

Mediat greke: Dy biznesmenë dhe avokati i njohur grek në bandën e trafikantëve shqiptarë

By | April 16, 2017

Le Matin Dimanche: “Mafia shqiptare në Zvicër merr në dorë trafikun e të gjitha llojeve të drogës”

By | February 19, 2017

Dosjet e Klement Balilit: kapo i trafikut ja ku e siguronte drogën

By | May 15, 2016

Gazetari investigativ Artan Hoxha zbulon në Devoll parcela me kanabis – Dyshime për lidhje me policinë (video)

By | September 22, 2015