VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: procesi i Berlinit

“Pse duhet t’i besojmë Presidentit serb?”, pyet Shaban Murati dhe poston dy citime: “Presidentët e dy shteteve të Ballkanit të Hapur, kundër Ballkanit të Hapur”

By | December 23, 2021
blank
blank
Send this to a friend