VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Helsinki

Ministrat e BE-së diskutojnë për marrëdhëniet Kosovë-Serbi

By | August 30, 2019

NË GJIRIN BALTIK KUJTOJ HAVZI NELËN* – Poezi nga Visar ZHITI

By | August 10, 2018

Trumpi thotë se mirëpret një takim të dytë me Putinin

By | July 19, 2018

Trumpi shpreson në “marrëdhënie të jashtëzakonshme” SHBA-Rusi

By | July 16, 2018

NATO riafirmon qëndrimin e aleancës rreth nenit 5

By | July 11, 2018

Kremlini: Putini dhe Trumpi mund të takohen pa ndihmësit e tyre

By | July 3, 2018

Kosova nuk i ka të sigurt as lojtarët aktualë

By | July 14, 2016