VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: besimtarë

Xhamia e Namazgjasë, më e madhja në Ballkan, do të hapet në fund të vitit

By | January 18, 2019

Ramazani nisi, këto ushqime mund t’i hani pas orës 8 të mbrëmjes

By | May 14, 2018

Betlehem në pritje të pelegrinëve dhe turistëve për Krishtlindje

By | December 3, 2017

Egjipt: 235 të vrarë nga një sulm në një xhami

By | November 24, 2017

VIDEO-KOLAZH – Adelajda: Lutem çdo ditë, për jetën… Lutem shumë

By | October 29, 2017

Debati për ‘mbulimin’ e Skënderbeut, ja ç’bëjnë pelegrinët shqiptarë në Mekë

By | September 1, 2017

Nënë Tereza shenjtërohet

By | September 4, 2016