VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Elez Biberaj

Elez Biberaj: Jam plotësisht i përkushtuar ndaj misionit të Zërit të Amerikës

By | July 1, 2020

ELEZ BIBERAJ EMËROHET DREJTOR I PËRGJITHSHËM I ZËRIT TË AMERIKËS – Nga Frank Shkreli

By | June 30, 2020

(Shihni videon) Pas 28 vitesh në Bar Juvenilja, Kadareja u takua me intervistuesin e tij Elez Biberaj

By | October 29, 2019

Bashkia e Tropojës nderon gazetarin Elez Biberaj me titullin “Qytetar Nderi i Tropojës”

By | May 3, 2019

Elez Biberaj: Do të vazhdojmë me lajme në mbështetje të demokracisë

By | February 4, 2019

VOA iu përgjigjet akuzave të Ramës: Do mbështesim lirinë dhe demokracinë

By | February 4, 2019

Reagon Elez Biberaj kur Edi Rama e quajti kazan VOA: Shërbimi shqiptar vijon me krenari misionin e prodhimit të gazetarisë së vlerave në mbështetje të demokracisë dhe lirisë

By | January 16, 2019

PROFESOR NICK PANO: DEMOKRACIA NUK PRET

By | April 23, 2018

Fjala përshëndetëse në promovimin e librit “Demokracia nuk pret” të Frank Shkrelit – Nga SAMI REPISHTI

By | April 23, 2018

Fjala në Promovimin e Librit të Frank Shkrelit, Demokracia nuk pret! – Nga Dr. Elez Biberaj Drejtor i Drejtorisë së Euroazisë Zëri i Amerikës

By | April 23, 2018

KËTË TË SHTUNË- DEBAT NË VATËR: DEMOKRACIA NUK PRET – Nga DALIP GRECA

By | April 19, 2018

Vatranët e Usterit sjellin Zërin e Amerikës përmes krijimtarisë në gazetari dhe kujtimet e Frank Shkrelit – Nga ARDIAN MURRAJ

By | April 2, 2018

Intervistë e Elez Biberajt nga Roland Qafoku

By | February 24, 2018

Rrëfimi i drejtorit të “Zërit të Amerikës”: Si e zbulova mashtrimin se Ramiz Alia arrestoi Nexhmije Hoxhën

By | February 23, 2018

ZËRI I AMERIKËS DHE RRËZIMI I MONUMENTIT TË ENVER HOXHËS – Nga Dr. ELEZ BIBERAJ Drejtor Divizioni i Euroazisë Zëri i Amerikës

By | February 20, 2018

Tiranë: Përkujtohet rrëzimi i monumentit të diktatorit Hoxha

By | February 20, 2018

Drejtoresha e Zërit të Amerikës viziton Shqipërinë

By | September 26, 2017

FRANK SHKRELI: DEMOKRACIA NUK PRET

By | March 30, 2017

Elez Biberaj: 25 vjet më parë SHBA dhe Shqipëria rinisën marrëdhëniet diplomatike

By | March 15, 2016

Shqipëria në Udhëkryq të Demokracisë Dr. Elez Biberaj* Drejtor i Drejtorisë së Euroazisë Zëri i Amerikës

By | November 25, 2015

Presidenti Nishani priti Drejtorin e Divizionit të Euroazisë dhe të seksionit shqip të Zërit të Amerikës

By | October 23, 2015

Si më ka frymëzuar kënga e poetit të shquar Hamit Aliaj, “N’Dardani bjen një tupan”

By | August 16, 2015