VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sokol Balla

“Unë në konflikt interesi se nëna e fëmijëve të mi është në opozitë?” , Meta i përgjigjet Sokol Ballës: Të gjithë e dini që nëna e fëmijëve të tij punon në Qeveri

By | July 2, 2019

Këta nuk janë njerëz të Henri Çilit, Basha ju përgjegj Ballës

By | June 2, 2017

Balla: “Rama, çmim kufomave të 21 janarit, Meta prej 6 vitesh gjen sebep të iki”

By | January 19, 2017

Intervista – Berisha: Pse s’e futa Azemin në Qeveri, Izet Haxhia frikacak

By | December 13, 2016

Intervista eplotë – Rama: Rusët nuk janë antishqiptarë, jam gati të takoj Vladimir Putinin

By | December 2, 2016

Rrëfen Mentor Kikia: Çfarë ndodhi sot me Sokol Ballën kur u shkarkova

By | September 21, 2016

Sokol Balla e shkarkon Mentor Kikinë, ja çfarë thotë për Express

By | September 21, 2016

Sensibilizon Edmond Tupe: Sokol Balla është natyrë xheloze, do dhe ai trëndafila

By | June 19, 2016

Sokol Balla padit City Fm, Lapsi.al dhe Telegrafi Shpk

By | June 26, 2015