VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: trafik

Shqipëri, shfrytëzimi i grave dhe vajzave nga trafikantët e drogës

By | February 4, 2019

(Dokument) Zbardhen përgjimet e Klement Balilit: “Shiko pas se mos të kanë kapur!”

By | April 1, 2017

Lirimi i pilotit italian, pikëpyetje mbi seriozitetin e luftës kundër drogës

By | February 14, 2017