VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Cosa Nostra

Policia italiane dhe FBI-ja, operacion për policë të dyshuar për lidhje me Mafian

By | July 17, 2019

Fillimet e mafias – Ja si limonët sollën lindjen e Cosa Nostra-s në Siçili

By | September 15, 2018

FOTOT- Kush janë 8 shqiptarët e arrestuar në Itali që njiheshin si “UÇK e re”

By | July 2, 2018

Ministri italian i drejtësisë vizitë ‘blic’ në Tiranë – Urgjenca për dosjen Habilaj?

By | December 10, 2017

‘Cosa Nostra’ mbërrin në Shqipëri. Parlamenti italian merr informacione sekrete

By | December 9, 2017

“Toto Riina idhulli im”, sfidon kunati i Tahirit. Tregon edhe për jetën në Siçili

By | November 18, 2017

FALKONE, BORSELINO, KAPONETO, CHINICI JANË SHKOLLA PENALE. – Nga BESIM DERVISHI

By | September 29, 2017

Gjykata: Toto Rina është i sëmurë dhe i moshuar, ka të drejtë për një vdekje dinjitoze

By | June 6, 2017

GAZETARI QË SFIDOI “PUPARET POLITIKË” PËRBALLË GAZETARISË SË SHQIPËRISË – Nga Besim DERVISHI

By | January 6, 2017

SISTEMI POLITIK “COSA NOSTRA” – Nga Besim DERVISHI

By | October 8, 2016