VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kualifikuese

UEFA dënon Serbinë me dy ndeshje pa tifozë mbi 14-vjeç

By | October 21, 2019

Kombëtarja – Alarm fals për Sadikun, ja si do të luhet ndaj Turqisë

By | March 21, 2019

“Rusi 2018”, priten paraqitjet e Shqipërisë, Maqedonisë dhe Kosovës

By | June 11, 2017

Shqipëri: Federata e Futbollit i dënon “aktet ekstremiste” të simpatizuesve

By | March 26, 2017

Krakov: Fillon ndeshja Ukrainë-Kosovë

By | October 9, 2016

Kosova shpall listën e futbollistëve të ftuar kundër Kroacisë e Ukrainës

By | October 2, 2016

Kosova nuk i ka të sigurt as lojtarët aktualë

By | July 14, 2016