VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bernard Challandes

Publikohet lista e futbollistëve të Kosovës për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

By | November 9, 2019

Challandes: Kosova duhet ta mundë Malin e Zi për ta vazhduar ëndrrën Euro 2020

By | October 7, 2019

Kosova siguron fitore të rëndësishme kundër Çekisë për ëndrrën e EURO 2020

By | September 7, 2019

Kosova publikon listën për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

By | August 31, 2019

Kosova po bën emrin e saj në futboll

By | June 15, 2019

Challandes shpall listën e futbollistëve për ndeshjet me Malin e Zi dhe Bullgarinë

By | May 23, 2019

’20 vjet pas luftës’, televizioni zviceran reportazh për Kosovën

By | April 25, 2019

Gazeta zvicerane: Kosova e fillon një epokë të re

By | March 21, 2019

Trajneri i ri i Kosovës, zvicerani Challandes në konferencën e parë për media

By | March 2, 2018