VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kampionati Evropian

Himni i Kosovës intonohet me tekst në Sarajevë (video)

By | July 7, 2019

KUJT I TAKON EPITETI “HISTORIK”? – Nga EUGJEN MERLIKA

By | November 17, 2018

Sonte finalja Portugali – Francë apo përballja Ronaldo – Greezman?

By | July 10, 2016

Koha e ekipeve “të mëdha” të Euro 2016

By | July 2, 2016

Ronaldo: Nuk festova fitoren pasi vëllai im Luka Modriç qante

By | June 27, 2016

Mali i Zi gjobit shtetasit e Shqipërisë, flamurin kombëtar e quan provokim

By | June 23, 2016

IA ZBARDHËN FYTYRËN KOMBIT – Nga Frank Shkreli

By | June 22, 2016

Përballja e Italisë dhe Spanjës – finale e parakohshme

By | June 21, 2016

Ngriti siparin evropiani Francë 2016

By | June 10, 2016

AFP: 5 gjërat që duhet ditur për Shqipërinë

By | May 11, 2016

Historike, Shqipëria për herë të parë në play off!

By | September 5, 2015