VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Tifozët

Tifozët e përkushtuar të futbollit përjetojnë nivele të rrezikshme stresi

By | January 24, 2020

MË 3 JANAR 2014 TIFOZËT E SCHUMACHERIT SHKOJNË TEK AI NË 45 VJETORIN E LINDJES

By | December 29, 2019

Të mërkurën filloi shitja e biletave për EURO 2020

By | December 5, 2019

VIDEO – Ikin drita në stadium, ndërpritet ndeshja Vllaznia-Teuta, tifozët thirrje “Rama ik”

By | November 24, 2019

Tifozët në kor “Rama ik” gjatë ndeshjes Skënderbeu-Tirana, shihni momentin (Video)

By | November 24, 2019

VIDEO LAJM- “Rama ik”, momenti kur tifozët thërrasin në kor kundër kryeministrit. Simbolika e njëjtë me protestat e opozitës

By | November 17, 2019

Elseid Hysaj: Tifozët të mos vihen kundër nesh

By | March 23, 2019

Të gjithë kundër Ozilit, Merkel politikania e vetme që e mbështeti

By | July 23, 2018

Kupa e Botës 2018: Gjobiten Serbia dhe Meksika

By | June 21, 2018

Tomas Strakosha i çmend të gjithë, e do Reali me Çelsin

By | March 2, 2018

Disiplina “palos” Sulejman Starovën, pezullohet me 8 ndeshje

By | January 31, 2018

Me tetë trofe, Zidane trajneri i dytë më i suksesshëm i Real Madridit

By | December 20, 2017

“Tirona Fanatics” ultimatum Refik Halilit: Ke 48 orë kohë për të dhënë dorëheqjen!

By | May 28, 2017

Kupa e Italisë, Lazio-Roma nën masa të përforcuara të sigurisë

By | March 1, 2017

Bastian Schweinsteiger ju ka shkruar një letër të hapur gjithë tifozëve të Gjermanisë

By | July 8, 2016

(Video) Media zvicerane: Shqiptarët janë Kampionë të Europës 2016 – Si tifozë !

By | June 22, 2016

Kallet flakë Beogradi, përleshen tifozëve e Zvezdës dhe Partizanit (fotot)

By | June 2, 2016

UEFA sërish bileta në shitje, ja si të blini për ndeshjen e Shqipërisë

By | May 1, 2016

Ismaili i Vlorës nën ujë, Ismaili i Kukësit në burg. Tifozët fishkëllejnë Ramën në Rinas dhe thërrasin “Berisha-Berisha” (video)

By | October 12, 2015