VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dardanët

Tërmeti tragjik bën bashkë tifozët në Shqipëri dhe Kosovë, të gjithë ofrojnë ndihmë

By | November 26, 2019

Ja formacionet zyrtare të Kosovës dhe Malit të Zi

By | October 14, 2019

Kosova shpreson të mos e “tradhtojë” shtatori i mirë sonte në Angli

By | September 10, 2019

“Shpirti i ekipit është gjithçka për fitore!” Meta: Urime ‘Dardanëve’ për fitoren ndaj Çekisë

By | September 7, 2019

Kosova siguron fitore të rëndësishme kundër Çekisë për ëndrrën e EURO 2020

By | September 7, 2019

Ky është formacioni i Kosovës sot përballë Çekisë

By | September 7, 2019

Kosovë – Bullgari, shiten 11 mijë biletat për një orë!

By | March 11, 2019

Himni kombëtar i Çamërisë – Nga RRUSTEM GECI

By | August 24, 2017

‘Ndizet’ flakë ‘Loro Boriçi’ nga Dardanët që humbasin por prapë festojnë Nga Vladimir Karaj

By | October 7, 2016

Ndërron jetë historiani dhe akademiku Zef Mirdita

By | April 4, 2016

Më 14 mars në Zagreb promovohet ‘Dardanët dhe Dardania në Antikë’ i Zef Mirditës

By | March 11, 2016