VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Cristiano Ronaldo

Ronaldo mesazh lidhur me koronavirusin: “Qëndroni në shtëpi, shpëtoni jetë”

By | March 29, 2020

Pele: Ronaldo më i miri në botë, unë më i miri në histori

By | March 24, 2020

Ronaldo shënon golin e 700-të

By | October 15, 2019

Mayorga tërheq akuzat për përdhunim nga Cristiano Ronaldo

By | June 5, 2019

Liga e Kombeve, Ronaldo në krye të Portugalisë për turneun final

By | May 23, 2019

Messi: Ronaldo është mbresëlënës

By | March 14, 2019

Cristiano Ronaldo përmbys i vetëm Atletico Madrid dhe kualifikon Juventus

By | March 13, 2019

Cristiano Ronaldo përmbys i vetëm Atletico Madridin dhe kualifikon Juventusin

By | March 13, 2019

Champions League: Juventus i beson Ronaldos përmbysjen e madhe kundër Atletico Madridit

By | March 12, 2019

Ronaldo dënohet me dy vjet burg me kusht dhe gjobitet me 19 milionë euro

By | January 22, 2019

Ronaldo shpallet futbollisti i vitit në “Globe Soccer Awards”

By | January 4, 2019

Ronaldo kundër racizmit në futboll

By | December 27, 2018

Messi: Rivaliteti me Ronaldon ishte i shëndetshëm

By | December 27, 2018

Ronaldo: United nuk ka bërë asgjë për të fituar

By | November 8, 2018

Kush do ta pasojë Ronaldon? Ja 30 kandidatët për Topin e Artë 2018

By | October 9, 2018

Sponsori kryesor i Ronaldos ngre shqetësime për lojtarin

By | October 5, 2018

Përdhunimi, policia rihap hetimet për Ronaldon

By | October 2, 2018

Nga çoban dhish në “yll” futbolli, Modriç në mediat prestigjioze

By | September 25, 2018

Të ardhurat e Real Madridit arrijnë në mbi 750 milionë euro

By | September 7, 2018

Ronaldo fiton më shumë se të gjithë lojtarët e 10 klubeve në Serie A

By | September 4, 2018

Ronaldo në kërkim të një tjetër trofeu në Ligën e Kampionëve

By | August 22, 2018

Salah, Modriç dhe Ronaldo kandidatë për Lojtarin e Vitit

By | August 20, 2018

Tifozët e Juventusit presin Ronaldon në Torino

By | July 16, 2018