VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Edi Reja

Zbardhet lista e Kombëtares, Reja lë jashtë kapitenin dhe bomberin kuqezi

By | October 6, 2019

Publikohen formacionet zyrtare, ja si do të rreshtohet Shqipëria ndaj Islandës

By | September 10, 2019

Franca me mungesa – ja formacioni që do të luajë me Shqipërinë

By | September 6, 2019

“Euro 2020”, Edi Reja publikon listën e futbollistëve kundër Francës dhe Islandës

By | August 31, 2019

Mungoi tek Kombëtarja, operohet Berat Gjimshiti (foto)

By | May 29, 2019

Publikohet lista e Kombëtares, Reja surprizon me zgjedhjet

By | May 28, 2019

Kombëtarja: Publikohet lista paraprake, Reja i habit të gjithë me lojtarët e grumbulluar

By | May 21, 2019