VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kurdë

Tensione në mes të forcave kurde dhe irakiane të mbështetura nga SHBA-ja

By | October 15, 2017

Erdogani kundërshton referendumin e kurdëve në Irak

By | July 10, 2017

Udhëheqësit botërorë dënojnë arrestimin e ligjvënësve kurdë në Turqi

By | November 5, 2016

48 të plagosur në qytetin Van të Turqisë

By | September 12, 2016

Siri: Forcat që mbështeten nga SHBA kanë hyrë në një bazë të IS-it

By | June 23, 2016

Iran: 15 viktima gjatë përleshjeve të Gardës me kurdët

By | June 17, 2016