VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Omer Celik

Erdogan: Vdekja e Khashoggit ishte brutalisht e planifikuar

By | October 23, 2018

Vazhdojnë paqartësitë dhe debatet për vrasjen e Khashoggit

By | October 22, 2018

PE miraton rezolutën për pezullimin e negociatave me Turqinë

By | July 6, 2017

BE premton angazhim më të madh për të ardhmen evropiane të Turqisë

By | September 9, 2016

Turqia akuzon Gjermaninë për “racizëm kulturor”

By | August 31, 2016