VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: S-400

Lajm për mikroballkanikët e Tiranës – Nga SHABAN MURATI

By | October 24, 2019

SHBA: Pasoja “shkatërruese” për Turqinë nëse e blen sistemin rus

By | May 31, 2019

Trumpi dhe Erdogani zhvillojnë bisedë telefonike

By | April 30, 2019

SHBA hedh hapin e parë hakmarrës ndaj Turqisë mbi sistemin S-400

By | April 2, 2019

India nënshkruan marrëveshje miliardëshe me Rusinë për mbrojtje

By | October 5, 2018

Senati amerikan miraton ndalimin e shitjes së avionëve luftarakë në Turqi

By | June 19, 2018

Rusia pozicionon njësinë e re S-400 në Krimé

By | January 13, 2018

Turqia blen sistemin raketor rus S-400

By | July 27, 2017

Turqia afër arritjes së marrëveshjes për blerjen e sistemit raketor rus

By | April 21, 2017