VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: mediat greke

Mediat greke shpërndajnë lajmin e rrejshëm se Erdogani ka vdekur

By | July 23, 2019

“Shkruan se kishte punuar si striptiste”, Kodheli hakmerret ndaj mediave greke

By | June 7, 2017

Mimi Kodheli i përgjigjet homologut dhe mediave greke për sulmet e fundit dhe flet për koalicionin PS-LSI dhe

By | December 9, 2016

Gazeta greke: Mimi Kodheli ka punuar si balerinë në klube nate

By | December 8, 2016

Greqi, politikani gjerman do ta kalojë natën me refugjatët

By | March 12, 2016

Intervista e Koço Kokëdhimës për median greke: Çamët kanë të drejta

By | February 2, 2016

Bushati-Vengu, dy pinjollë funksionarësh të lartë të Enver Hoxhës

By | October 23, 2015

Pas referendumit Putini i telefonon Ciprasit – Më ke mua

By | July 6, 2015