VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: demokratët

Trump: E “dërmuam plotësisht” çështjen e ngritur nga demokratët

By | January 26, 2020

Demokratët shpallin fitoren në Kentaki dhe Virxhinia

By | November 6, 2019

Çfarë sjell kandidatura e ish-nënpresidentit Biden?

By | April 26, 2019

Trumpi do të bashkëpunojë me hetimin e demokratëve në Kongres

By | March 5, 2019

Alizoti flet pas zgjedhjes në Kryesi: Basha ka shtrirë dorën për bashkëpunim, u qëndroj kritikave ndaj tij

By | January 25, 2019

Amerikanët fajësojnë Trumpin për mbyllje të Qeverisë

By | December 28, 2018

Presidenti Trump thekson fitoren në zgjedhjet e së martës

By | November 7, 2018

SHBA, një ditë para zgjedhjeve për në Kongres

By | November 5, 2018

ORE PAS ORE – Opozita bllokon rrugët, Basha mbërrin në Vorë. Nis mosbindja civile

By | April 5, 2018

Ja 47 figurat që ikin dhe vijnë në forumet e larta të PD-së

By | March 13, 2018

Shtohet mbështetja për Presidentin Trump

By | February 9, 2018

Presidenti Trump viziton Pentagonin për të shprehur mbështetjen për ushtrinë

By | January 19, 2018

Basha: Vota dhe bashkimi i djeshëm është edhe një detyrë dhe kontratë e re (deklarata e plotë)

By | July 23, 2017

Basha pret mandatin e dytë, ja çfarë tha pas votimit

By | July 22, 2017

Basha nga Shkodra, flet për herë të parë për kundërshtarët dhe Topallin

By | July 18, 2017

Masat PD-së për të shmangur përplasjet, mijëra protestues nisen nga rrethet

By | May 13, 2017

Kryemadhi apel demokratëve: Nëse nuk e doni Ramën, votoni LSI-në

By | May 9, 2017

Trumpi mund të detyrohet të deklarojë taksat

By | February 23, 2017

Demokratët i kërkojnë Trump të anullojë emërimin e Steve Bannon

By | November 16, 2016

SHBA, ligjvënësit në protestë për kontrollin e armëve

By | June 23, 2016

Zëri i Amerikës: Pikëpamjet e amerikanëve për islamin

By | February 4, 2016

21 QERSHORI VERSUS 23 QERSHORIT – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | June 14, 2015