VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Phenian

Feltman, zyrtari i parë i OKB-së që do të vizitojë Korenë e Veriut pas 6 vitesh

By | December 5, 2017

Koreja Veriore i tërheq ambasadorët e vet në Kinë, Rusi dhe OKB, teksa tensionet me SHBA-në rriten

By | August 14, 2017