VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shumicë shqiptare

Përdorimi i gjuhës shqipe në komunën e Ulqinit (video)

By | November 25, 2019

Kuvendi i Kosovës debatoi për Luginën e Preshevës

By | July 1, 2019

Çështja e Shqiptarëve të Luginës së Preshevës dhe kërkesat për bashkim me Kosovën, në raport me bisedimet Kosovë-Serbi – Nga Xhemaledin SALIHU, profesor

By | May 23, 2019

Mësohet sa vota i ka fituar Blerim Reka në zgjedhjet e Maqedonisë së Veriut

By | April 21, 2019

Përfundon votimi në Tuz, kandidati shqiptar i bindur për fitoren

By | March 3, 2019

VIDEO/ Meta vizitë në fshatin Mexhitli të Manastirit: Shteti shqiptar do qëndrojë gjithmonë krah jush

By | November 18, 2018

Referendumi – Mbi 260 mijë shqiptarë votuan pro marrëveshjes

By | October 1, 2018

Dështim në Bruksel – Vuçiçi takohet me Mogherinin dhe refuzon të takohet me Thaçin

By | September 7, 2018

Ambasadori amerikan në Beograd: Serbët duhet ta kuptojnë, Kosova është e shqiptarëve

By | January 1, 2018

Partitë shqiptare humbin thellë në zgjedhjet e Tuzit

By | November 27, 2017

28 Nëntori në Preshevë – dëshmia e hoxhës: Si më gjobitën serbët 300 euro vetëm për flamurin

By | November 27, 2016

Mashtrim me moshën – Kontroll nga dhëmbët shqiptarëve që kërkojnë azil në Britani

By | November 6, 2016

Mijëra shqiptarëve të Luginës iu merret e drejta e votës

By | April 24, 2016