VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: armë kimike

Ushtria Serbe përdori helme luftarake kundër UÇK-së në Koshare (Dokumente)

By | April 21, 2019

Rusia mund të ketë “manipuluar” provat në sulmin në Duma

By | April 16, 2018

Zbulohet blofi i Putinit në Siri: Ushtria ruse nuk guxoi të “ngrinte as gishtin” ndaj SHBA-së

By | April 15, 2018

Pentagoni: Sulmet në Siri goditën të gjitha objektivat

By | April 14, 2018

SHBA dhe aleatët sulmojnë Sirinë pas përdorimit të armëve kimike nga regjimi i Assadit

By | April 14, 2018

Shtëpia e Bardhë: Trumpi po vlerëson opsionet për Sirinë

By | April 12, 2018

Sulmi kimik në Siri, Trumpi anulon udhëtimin në Amerikën e Jugut

By | April 10, 2018

Mattis: Nuk përjashtojmë veprim ushtarak kundër Sirisë

By | April 9, 2018

Regjimi i Asadit përdori 215 herë armë kimike në Siri

By | April 9, 2018

Dhjetëra të vrarë në një sulm të dyshuar kimik në Siri

By | April 8, 2018

Ambasada ruse: 13 dyshimet e Rusisë për helmimin e ish agjentit Skripal, përmendet edhe Shqipëria

By | April 3, 2018

Ambasadori britanik në Tiranë: Jemi të shqetësuar nga rreziku rus në Ballkan

By | March 17, 2018

Tillerson: Rusia t’i japë fund mbështetjes për Asadin

By | April 11, 2017

Turqia: E konsiderojmë tejet pozitiv operacionin amerikan në Siri

By | April 7, 2017

SHBA ndërmarrin sulme kundër Sirisë

By | April 7, 2017

Në New York protestë kundër sulmit kimik në Siri

By | April 6, 2017

Sulmi kimik – Trumpi i jep dritën jeshile ndërhyrjes ushtarake në Siri: I kaluat të gjitha caqet

By | April 6, 2017

Trump: Sulmi në Siri, “turp për njerëzimin”

By | April 5, 2017

Trump: Sulmi me armë kimike nuk mund të injorohet nga bota e civilizuar

By | April 5, 2017